Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Urządzenia mobilne / Składany smartfon Samsunga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 22 Luty, 2019, 20:56:04  »
Galaxy Fold to najnowszy smartfon Samsunga, wyposażony w składany (elastyczny) 7.3 calowy wyświetlacz. Telefon można złożyć jak książkę, wtedy jest dużo mniejszy i powinien bez problemu zmieścić się nawet do niewielkiej kieszeni. Jest to przełomowa konstrukcja, która może znacząco wpłynąć na rozwój urządzeń mobilnych. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: Samsung Galaxy Fold - smartfon ze składanym wyświetlaczem.
2
Stacje pogodowe / Nowe stacje pogodowe marki Bresser i GARNI
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 17 Luty, 2019, 21:41:12  »
W sprzedaży pojawiły się dwa interesujące "produkty pogodowe" przeznaczone do zastosowań domowych. GARNI 975 i Bresser 7002580 to stacje pogodowe z kolorowym wyświetlaczem, prognozą pogody, ciśnieniem atmosferycznym oraz pomiarem temperatury i wilgotności. Oba urządzenia mają WiFi i możliwość przesyłania pomiarów do serwisów pogodowych Weather Underground i WheaterCloud. Więcej informacji znajdziecie czytając tekst: GARNI 975 i Bresser 7002580 - kolorowy ekran i wysyłanie pomiarów do serwisów pogodowych.
3
Stacje pogodowe / Stacja pogodowa w Lidlu - od 18.02
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 12 Luty, 2019, 22:18:41  »
Od 18 lutego 2019, w Lidlu, pojawi się kolejna stacja pogodowa marki AURIOL. Tym razem będzie to model wyposażony w monochromatyczny wyświetlacz LCD, prognozę pogody, pomiar ciśnienia atmosferycznego, pomiar temperatury i wilgotności oraz fazy księżyca i wschody i zachody słońca. Będzie sprzedawana w zestawie z czujnikiem temperatury, w cenie niecałych 90 zł. Więcej informacji znajdziecie tutaj: Stacja pogodowa sterowana radiowo AURIOL (4-LD5009) w Lidlu za 89,90 zł.
4
Urządzenia mobilne / Walentynkowa promocja na smartfony Sony
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 08 Luty, 2019, 19:08:30  »
Sony rozpoczęło walentynkową promocję na smartfony Xperia. Zniżki na telefony dochodzą do 42%, promocja trwa do 14 lutego. Więcej informacji znajdziecie tutaj: Przez smartfon do serca - walentynkowa promocja od Sony.
5
Hulajnogi elektryczne / KERS w hulajnogach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 07 Luty, 2019, 01:10:15  »
Niektóre modele hulajnóg elektrycznych posiadają system odzyskiwania energii kinetycznej (tzw. KERS), znany dobrze wszystkim miłośnikom Formuły 1. Dzięki KERS hulajnoga może przejechać nawet do 60% większy dystans, niż identyczny model bez tego systemu. Działa on na zasadzie takiej, że energia jest odzyskiwana podczas hamownia lub jazdy z góry, czyli praktycznie w takich sytuacjach jest doładowywany akumulator. Takie hulajnogi możecie łatwo znaleźć korzystając z wyszukiwarki hulajnóg elektrycznych.
6
Stacje pogodowe / Interesująca stacja (termo-higrometr) firmy Inkbird
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 31 Styczeń, 2019, 09:23:12  »
Inkbird IBS-TH1 to bardzo fajna, niewielka stacja pogodowa (czujnik), z pomiarem temperatury i wilgotności, dużą własną pamięcią, która przesyła pomiary do naszego smartfona, za pomocą Bluetooth, gdy jesteśmy w jej pobliżu. W aplikacji mamy możliwość konfiguracji urządzenia oraz przeglądania aktualnych pomiarów i danych archiwalnych, jest też możliwość zdefiniowania alarmów (alertów), gdy np. temperatur/wilgotność przekroczy określony zakres. W zestawie znajdziemy także przewodową wodoodporną sondę, którą można wykorzystać do pomiaru temperatury różnych płynów. Więcej informacji znajdziecie w tekście: Inkbird IBS-TH1 - termohigrometr z pamięcią pomiarów i odczytem informacji na smartfonie.
7
Stacje pogodowe / Nowości marki METEO: SP26S i SP68S
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 31 Styczeń, 2019, 08:55:52  »
Pod marką METEO pojawiły się dwie kolejne nowości pogodowe. METEO SP26S i METEO SP68S to stacje pogodowe o bardzo podobnych możliwościach, obie zostały wyposażone w kolorowe wyświetlacze. Znajdziemy w nich radiowo sterowany czas, prognozę pogody, temperaturę i wilgotność (wewnętrzną i zewnętrzną), ciśnienie atmosferyczne z wykresem słupkowym zmian oraz fazy księżyca. Model SP-68S w zestawie ma dwa czujniki zewnętrzne. Cena SP-26S to 135 zł, a SP-68S kupimy za 159 zł.
8
Hulajnogi elektryczne / Hulajnoga elektryczna z Androidem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 20 Styczeń, 2019, 00:57:33  »
ARCHOS Citee Connect to bardzo ciekawa hulajnoga elektryczna z komputerem pokładowym działającym na systemie operacyjnym Android Oreo. Ma 5 calowy wyświetlacz IPS chroniony szkłem Gorilla Glass, łączność Wifi i 3G, ma także nawigację satelitarną GPS, która może się okazać bardzo przydatna w czasie jazdy w mieście. Według zapowiedzi produkt miał się pojawić już w połowie zeszłego roku, w cenie około 500 EUR. Więcej informacji znajdziecie czytając ARCHOS Citee Connect - hulajnoga elektryczna z Androidem.
9
Hulajnogi elektryczne / Nowy serwis opiniotwórczy o hulajnogach elektrycznych - naHulajnogi.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 15 Styczeń, 2019, 00:18:53  »
Pod adresem naHulajnogi.pl został uruchomiony nowy serwis o hulajnogach elektrycznych. Znajdziecie tam wyszukiwarkę i porównywarkę, a niedługo także opinie i recenzję hulajnóg,i wiele innych ciekawych informacji o tych nowoczesnych produktach. Hulajnogi elektryczne mogą rozwijać prędkość nawet do 25 km/h, a najlepsze modele mają zasięg dochodzący do 30 km (na jednym ładowaniu).
10
Stacje pogodowe / Stacje ze zmieniającym kolor wyświetlaczem od temperatury
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 26 Grudzień, 2018, 00:14:36  »
Bardzo ciekawymi produktami są stacje pogodowe, które mają możliwość zmiany koloru wyświetlacza w zależności od panującej na zewnątrz temperatury. Takie produkty bardzo trudno było znaleźć, trzeba było dokładnie czytać opisy, a często także przeglądać instrukcje obsługi. Ale od niedawna, w portalu Stacje-Pogody.pl, można takie stacje bardzo łatwo wyszukać. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki stacji pogodowych i przy opcji zmiana koloru wyświetlacza od temperatury wybrać "TAK". Jak taka stacja działa? Jeżeli np. temperatura będzie w zakresie 15-20°C to wyświetlacz zmieni kolor na zielony, a jeżeli np. temperatura na zewnątrz będzie w granicach 30-35°C to wyświetlacz będzie pomarańczowy...
Strony: [1] 2 3 ... 10