Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Co kupić? / Dwie nowe stacje od GreenBlue
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 20 Październik, 2019, 19:01:18  »
Pod marką GreenBlue pojawiły się dwie ciekawe stacje pogodowe. GreenBlue GB540 to produkt z kolorowym wyświetlaczem 13 x 8 cm, ciśnieniem powietrza, fazami księżyca oraz pomiarem temperatury i wilgotności (wewnętrznej i zewnętrznej). Stacje można kupić w cenie około 120 zł. Z kolei GreenBlue GB541 to urządzenie, którego główną funkcją jest pomiar opadów deszczu, ale znajdziemy w nim także temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną. Cena GB541 to około 140 zł.
2
Hulajnogi elektryczne / Hulajnoga dla wysokich od Motusa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 01 Październik, 2019, 23:35:07  »
Firma Motus wprowadziła na rynek ciekawą hulajnogę elektryczną przeznaczoną dla osób dużych i wysokich. Motus Scooty 8,5+ to produkt z mocnym 350 watowym silnikiem i pojemną baterią (374Wh). Takie parametry umożliwiają rozwijanie prędkości do 25 km/h i przejechanie na jednym ładowaniu nawet 40 km. Hulajnoga została wyposażona w hamulce tarczowe na obu kołach. Ciekawie zaprojektowano kierownicę (nietypowo wygięta) oraz wyświetlacz LED. Produkt jest dostępny w cenie 1999 zł.
3
Co kupić? / Kolejne nowości pogodowe firmy Bresser
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 30 Wrzesień, 2019, 17:16:57  »
Pod koniec września firma Bresser poszerzyła ofertę swoich produktów o dwie bardzo ciekawe stacje pogodowe. Dlaczego ciekawe? Bo posiadają możliwość wysyłania pomiarów do serwisu pogodowego Weather Underground, mają kolorowe wyświetlacze, prognozę pogody, pomiar temperatury i wilgotności, pomiar ciśnienia powietrza oraz fazy księżyca. Jeden produkt został wyposażony w pomiar promieniowania słonecznego i UV, drugi w "niepełny wiatromierz". Więcej dowiecie się czytając: Nowe stacje pogodowe marki Bresser - kolorowe ekrany, przesyłanie do Weather Underground, UV oraz prędkość wiatru.
4
Co kupić? / Nowa stacja pogody w Lidlu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 26 Wrzesień, 2019, 18:05:04  »
Od 3 października (2019) w Lidlu będzie można kupić stację pogodową AURIOL AHFL 433 B2 z oceną klimatu pomieszczenia oraz zaleceniami wietrzenia (otwarcia okien). Stacja zaleca wietrzenie w oparciu o wartości temperatury i wilgotności, wewnątrz i na zewnątrz. W produkcie znajdziemy także wykres słupkowy wyświetlający wilgotność powietrza z ostatnich kilku/kilkunastu godzin. Cena stacji to 59,90 zł.
5
Hulajnogi elektryczne / Hulajnoga elektryczna od Mercedesa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 20 Wrzesień, 2019, 09:47:39  »
Mercedes-Benz to kolejny producent samochodów, który chce mieć własną hulajnogę elektryczną. Pojazd powstaje przy współpracy ze szwajcarskim "specjalistą" od hulajnóg, firmą Micro. Zdjęcia nowego produktu i więcej informacji znajdziecie tutaj: Pionier samochodów opracowuje hulajnogę elektryczną.
6
Hulajnogi elektryczne / AUDI też będzie mieć hulajnogę elektryczną
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 19 Wrzesień, 2019, 17:52:10  »
W przyszłym roku AUDI planuje wprowadzić do sprzedaży osobisty pojazd elektryczny będący połączeniem hulajnogi i deskorolki. Audi e-tron Scooter ma cztery koła, a kieruje się nim poprzez balansowanie ciałem, podobnie jak deskorolką. Tylko jedna ręka jest potrzebna do prowadzenia tego pojazdu, kierownica wygląda jak rączka od wózka np. na zakupy. Więcej informacji o tym ciekawym produkcie, zdjęcia oraz zapowiadaną cenę, znajdziecie tutaj: Audi e-tron Scooter - połączenie zalet hulajnogi elektrycznej i deskorolki.
7
Hulajnogi elektryczne / SEAT ma też swoją hulajnogę
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 17 Wrzesień, 2019, 15:02:06  »
Po BMW i Fiacie także hiszpański SEAT zdecydował się na wejście na rynek hulajnóg elektrycznych. Pojazd elektryczny o nazwie eXS powstał przy współpracy ze znaną firmą Segway. Hulajnoga SEATa ma 300 watowy silnik, może rozwijać prędkość do 25 km/h, a na jednym ładowaniu możemy przejechać nawet 25 km. Więcej dowiecie się czytając: Hulajnoga elektryczna SEAT eXS - miejski pojazd inspirowany Barceloną.
8
Urządzenia mobilne / Nowe smartfony Apple
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 11 Wrzesień, 2019, 12:04:48  »
Apple zaprezentowało wczoraj trzy nowe iPhone 11, wszystkie napędzane są nowym procesorem A13 Bionic. Różnią się głównie rodzajem zastosowanych wyświetlaczy (OLED, IPS), wielkością i rozdzielczością, wbudowaną pamięcią wewnętrzną oraz liczbą obiektywów w tylnym aparacie. Podstawowy iPhone 11 ma 6.1 calowy ekran IPS i dwie kamery tylne po 12MP. iPhone 11 Pro ma 5.8 calowy wyświetlacz OLED oraz trzy aparaty tylne 12MP. Największy, iPhone 11 Pro Max, został wyposażony w 6.5 calowy ekran OLED, aparaty są identyczne jak w modelu 11 Pro. Więcej o nowych telefonach Apple dowiecie się czytając: Apple wprowadza smartfony iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro MAX.
9
Co kupić? / Nowa stacja pogodowa marki National Geographic
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 03 Wrzesień, 2019, 12:19:26  »
Pod znaną na całym świecie marką National Geographic pojawiła się nowa ciekawie wyglądająca stacja pogodowa. National Geographic Colour Weather Center 5-in-1 (9080500) ma kolorowy ekran oraz zintegrowany czujnik zewnętrzny, z wiatromierzem i deszczomierzem. W nowym produkcie National Geographic znajdziemy radiowo ustawiany zegar, prognozę pogody, ciśnienie atmosferyczne (w wartościach bezwzględnych i względnych), pomiar temperatury i wilgotności, prędkości i kierunku wiatru oraz opadów deszczu. Prędkość wiatru jest podana również w 12 stopniowej skali Beauforta. Na wyświetlaczu jest także informacja o fazach księżyca oraz słupkowy wykres zmian ciśnienia powietrza i opadów deszczu. Internetowa cena tej stacji to 139 EUR, czyli nieco powyżej 600 zł.
10
Co kupić? / Nowa stacja marki Bresser - z kolorowym ekranem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 01 Wrzesień, 2019, 23:49:11  »
Bresser 7002585 to stacja pogodowa z możliwością przesyłania pomiarów do internetowych serwisów pogodowych, takich jak Weather Underground i WeatherCloud. Produkt posiada prognozę pogody, pomiar temperatury i wilgotności, ciśnienia powietrza, ma także wiatromierz i deszczomierz oraz fazy księżyca. Informacje są wyświetlane na atrakcyjnie wyglądającym kolorowym wyświetlaczu. Więcej o tym produkcie dowiecie się tutaj: Bresser 7002585 - stacja pogodowa współpracująca z Weather Underground.
Strony: [1] 2 3 ... 10