Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Urządzenia mobilne / Walentynkowa promocja na smartfony Sony
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 08 Luty, 2019, 19:08:30  »
Sony rozpoczęło walentynkową promocję na smartfony Xperia. Zniżki na telefony dochodzą do 42%, promocja trwa do 14 lutego. Więcej informacji znajdziecie tutaj: Przez smartfon do serca - walentynkowa promocja od Sony.
12
Hulajnogi elektryczne / KERS w hulajnogach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 07 Luty, 2019, 01:10:15  »
Niektóre modele hulajnóg elektrycznych posiadają system odzyskiwania energii kinetycznej (tzw. KERS), znany dobrze wszystkim miłośnikom Formuły 1. Dzięki KERS hulajnoga może przejechać nawet do 60% większy dystans, niż identyczny model bez tego systemu. Działa on na zasadzie takiej, że energia jest odzyskiwana podczas hamownia lub jazdy z góry, czyli praktycznie w takich sytuacjach jest doładowywany akumulator. Takie hulajnogi możecie łatwo znaleźć korzystając z wyszukiwarki hulajnóg elektrycznych.
13
Stacje pogodowe / Interesująca stacja (termo-higrometr) firmy Inkbird
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 31 Styczeń, 2019, 09:23:12  »
Inkbird IBS-TH1 to bardzo fajna, niewielka stacja pogodowa (czujnik), z pomiarem temperatury i wilgotności, dużą własną pamięcią, która przesyła pomiary do naszego smartfona, za pomocą Bluetooth, gdy jesteśmy w jej pobliżu. W aplikacji mamy możliwość konfiguracji urządzenia oraz przeglądania aktualnych pomiarów i danych archiwalnych, jest też możliwość zdefiniowania alarmów (alertów), gdy np. temperatur/wilgotność przekroczy określony zakres. W zestawie znajdziemy także przewodową wodoodporną sondę, którą można wykorzystać do pomiaru temperatury różnych płynów. Więcej informacji znajdziecie w tekście: Inkbird IBS-TH1 - termohigrometr z pamięcią pomiarów i odczytem informacji na smartfonie.
14
Stacje pogodowe / Nowości marki METEO: SP26S i SP68S
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 31 Styczeń, 2019, 08:55:52  »
Pod marką METEO pojawiły się dwie kolejne nowości pogodowe. METEO SP26S i METEO SP68S to stacje pogodowe o bardzo podobnych możliwościach, obie zostały wyposażone w kolorowe wyświetlacze. Znajdziemy w nich radiowo sterowany czas, prognozę pogody, temperaturę i wilgotność (wewnętrzną i zewnętrzną), ciśnienie atmosferyczne z wykresem słupkowym zmian oraz fazy księżyca. Model SP-68S w zestawie ma dwa czujniki zewnętrzne. Cena SP-26S to 135 zł, a SP-68S kupimy za 159 zł.
15
Hulajnogi elektryczne / Hulajnoga elektryczna z Androidem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 20 Styczeń, 2019, 00:57:33  »
ARCHOS Citee Connect to bardzo ciekawa hulajnoga elektryczna z komputerem pokładowym działającym na systemie operacyjnym Android Oreo. Ma 5 calowy wyświetlacz IPS chroniony szkłem Gorilla Glass, łączność Wifi i 3G, ma także nawigację satelitarną GPS, która może się okazać bardzo przydatna w czasie jazdy w mieście. Według zapowiedzi produkt miał się pojawić już w połowie zeszłego roku, w cenie około 500 EUR. Więcej informacji znajdziecie czytając ARCHOS Citee Connect - hulajnoga elektryczna z Androidem.
16
Hulajnogi elektryczne / Nowy serwis opiniotwórczy o hulajnogach elektrycznych - naHulajnogi.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 15 Styczeń, 2019, 00:18:53  »
Pod adresem naHulajnogi.pl został uruchomiony nowy serwis o hulajnogach elektrycznych. Znajdziecie tam wyszukiwarkę i porównywarkę, a niedługo także opinie i recenzję hulajnóg,i wiele innych ciekawych informacji o tych nowoczesnych produktach. Hulajnogi elektryczne mogą rozwijać prędkość nawet do 25 km/h, a najlepsze modele mają zasięg dochodzący do 30 km (na jednym ładowaniu).
17
Stacje pogodowe / Stacje ze zmieniającym kolor wyświetlaczem od temperatury
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 26 Grudzień, 2018, 00:14:36  »
Bardzo ciekawymi produktami są stacje pogodowe, które mają możliwość zmiany koloru wyświetlacza w zależności od panującej na zewnątrz temperatury. Takie produkty bardzo trudno było znaleźć, trzeba było dokładnie czytać opisy, a często także przeglądać instrukcje obsługi. Ale od niedawna, w portalu Stacje-Pogody.pl, można takie stacje bardzo łatwo wyszukać. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki stacji pogodowych i przy opcji zmiana koloru wyświetlacza od temperatury wybrać "TAK". Jak taka stacja działa? Jeżeli np. temperatura będzie w zakresie 15-20°C to wyświetlacz zmieni kolor na zielony, a jeżeli np. temperatura na zewnątrz będzie w granicach 30-35°C to wyświetlacz będzie pomarańczowy...
18
Stacje pogodowe / Nowa stacja pogody marki METEO
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 30 Listopad, 2018, 12:38:42  »
METEO SP62S to najnowsza stacja pogodowa polskiej marki METEO. Urządzenie zostało wyposażone w kolorowy wyświetlacz, prognozę pogody oraz pomiar temperatury i wilgotności (w pomieszczeniu i na zewnątrz). Stacja może współpracować z maksymalnie trzema czujnikami zewnętrznymi, które pracują w paśmie 433 MHz i mają zasięg do 60 metrów (w otwartej przestrzeni). SP62S możemy kupić w cenie około 135 zł.
19
Stacje pogodowe / Nowy stacja do monitorowania powietrza w pomieszczeniach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 22 Listopad, 2018, 00:31:13  »
Noklead A11 (HAPTIME A11) to nowa na rynku stacja pogody przeznaczona do monitorowania powietrza w pomieszczeniach. Produkt jest w stanie wykrywać stężenie pyłów zawieszonych PM2.5, formaldehydu HCHO i lotnych związków organicznych TVOC, ma także pomiar temperatury i wilgotności, może też pełnić funkcję budzika. Stacje pogodowe wykrywające substancje szkodliwe, można łatwo znaleźć korzystając z wyszukiwarki stacji pogodowych, wybierając odpowiednią substancję szkodliwą (PM, HCHO, VOC) w opcji "wykrywana substancja w powietrzu".
20
Stacje pogodowe / Odp: Co kupić na prezent świąteczny?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 11 Listopad, 2018, 23:14:06  »
Jest dostępny nowy poradnik prezentowy, na rok 2018, powinien ułatwić wybór stacji pogodowej na prezent gwiazdkowy. Znajdziecie go tutaj: https://stacje-pogody.pl/artykul_pomysl_na_prezent_swiateczny_pod_choinke_stacja_pogodowa_cz_4,92.html
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10