Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Autor Wątek: Problem z wyświetlaniem się zdjęcia miniaturki  (Przeczytany 2474 razy)

Offline andrzejs

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Problem z wyświetlaniem się zdjęcia miniaturki
« dnia: 24 Listopad, 2008, 16:42:13 »
Korzystam ze skryptu Ek@rtka MAX, chciałem sobie go dodatkowo rozbudować o możliwość dodawania kartek tylko do jednej wybranej przeze mnie kategorii przez użytkowników serwisu, którzy zalogują się na swoim koncie.
Udało mi się wszystko zrobić oprócz jednej rzeczy. Wypełniam kolejno pola formularza, wstawiam tylko duże zdjęcie, zaznaczam żeby mi przeskalowało na małe i wysyłam. Formularz zostaje przesłany, wyświetla się komunikat o poprawnym dodaniu do bazy. Wszystko byłoby ok, problem jednak mam z wyświetlaniem się zdjęcia miniaturki. Sprawdzałem, oczywiście na swój sposób, nie wiem czy poprawny, czy taka miniaturka w ogóle się dodaje. Moim zdaniem jest wszystko ok i powinno działać jednak miniaturka nie chce się wyświetlić. Zdjęcia dodają się w formie kolejny_numer.jpg oraz kolejny_numers.jpg; jeżeli chodzi o format jpg. Kopiowałem zdjęcia z takim samym początkiem np. 23.jpg oraz 23s.jpg sprawdzałem je, wszystko wygląda dobrze, bo jest zdjęcie które dodałem i jest zdjęcie przeskalowane, jednak na stronie nie wyświetla się ??? miniaturka po kliknięciu w kartkę, jeżeli wybraliśmy wcześniej kategorię.
Chodzi mi o podstronę, na której powinna się wyświetlić miniaturka, a poniżej Oceń kartkę, Adresat, Nadawca itp.

Bardzo dziękuję za pomoc.

WMsoft

Problem z wyświetlaniem się zdjęcia miniaturki
« dnia: 24 Listopad, 2008, 16:42:13 »
Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl