Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Nowa stacja z WIFI marki Bresser

Zaczęty przez Aztek, 06 Sierpień, 2021, 18:16:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

Aztek

Bresser WIFI HD (7003500) to nowa i bardzo ciekawa stacja, wyróżnia się 7 calowym kolorowym wyświetlaczem HD TFT (155 x 87 mm), zewnętrzną anteną, dla lepszej komunikacji radiowej z czujnikami, oraz zintegrowanym czujnikiem zewnętrznym wyposażonym w FARS. W produkcie znajdziemy pomiar temperatury i wilgotności, ciśnienia powietrza, prędkości i kierunku wiatru, opadów deszczu, a także promieniowania słonecznego.

Dane historyczne możemy oglądać w formie wykresów. Informacje pogodowe mogą być przesyłane do serwisów pogodowych, takich jak np. Weather Underground. Jest także możliwość zapisu danych na dysku flash USB (czyli np. na pendrive). Stacja ta to nowość, tak więc będzie ją raczej trudno kupić. Aktualna cena Bresser WIFI HD (7003500), w przeliczeniu na złotówki, to około 2100-2200 zł. Więcej o tym produkcie przeczytacie tutaj: GARNI 3015 Arcus i Bresser 7003500 - stacje meteorologiczne o dużych możliwościach.

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl