Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Reklamy

Zaczęty przez Lethys, 30 Grudzień, 2006, 21:08:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

Lethys

Mysle ze jedynej rzeczy jakiej brakuje temu skryptowi jest brak opcji reklam na stronie . Chodzi mi dokladnie np. o popup , admin moglby takowa opcje wlonczac poprzedzajac to ustawieniem reklam np. zawartosc rekla to kilk reklama.php


Prosze odpisac czy jest mozliwosc pojawienia sie takiej opcji w przyszlych wersjach skryptu.

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Aztek

Od wersji 1.63 skrypt umożliwia wyświetlanie reklam. Reklama może być wyświetlana z lewej lub prawej strony.

bambolo

Fajnie by było jak by reklame szło ustawiac tak aby tylko raz na dany odwiedzany IP sie pojawiała :) bo nie jednego tekie czeste pojawianie sie okienka moze zniechęcic do aliasów :)

Pozdrawaim

Lethys

@up

Dobry pomysl ale czy realny ?

Aztek

Cytat: bamboloFajnie by było jak by reklame szło ustawiac tak aby tylko raz na dany odwiedzany IP sie pojawiała :) bo nie jednego tekie czeste pojawianie sie okienka moze zniechęcic do aliasów :)

Pozdrawaim
Jest to do zrobienia, może w kolejnej wersji będzie...

Aztek

#5
Cytat: Lethys w 24 Styczeń, 2007, 00:33:02
@up

Dobry pomysł ale czy realny ?

Realny i został zrealizowany w wersji 1.65 skryptu. W nowej wersji można ustawić wyświetlanie reklam raz na 24h dla danego aliasu i danego komputera, czyli jest podobnie jak są zliczane unikalne odsłony.

WojtaS

Witam

Można by dorobić, reklamę dla danego aliasu włączyć/wyłączyć (cały czas / ip)
Połączyć z wapaczem lub allpayem za sms wykupić wyłączenie reklamy.

matinowak

Cytat: WojtaS w 10 Marzec, 2007, 23:46:51
Witam

Można by dorobić, reklamę dla danego aliasu włączyć/wyłączyć (cały czas / ip)
Połączyć z wapaczem lub allpayem za sms wykupić wyłączenie reklamy.
Właśnei to samo chciałem zaproponować.
Może by wystarczyło jakby w panelu admina można by było wyłanczyc reklamy.
Pod dany alias.

Aztek

#8
Pomysł dobry i stosunkowo prosty do wdrożenia. Myślę, że w kolejnej wersji będzie.

Aztek

#9
Od wersji 1.68 skryptu można wyłączać reklamy na konkretnych aliasach.

bivv

#10
Chciałem przedstawić zupełnie inną formę wyświetlania i działania reklam.
Chodzi mi o to aby do każdego aliasu można było dobrać własną reklamę.
Jak wiadomo używanie tej samej reklamy dla strony o zarabianiu przez internet co do strony o chodowli kotów mija się z celem samej reklamy.

Myslę, że nie jest to trudne do wdrożenia, zamiast includować plik reklama.php, możnaby wczytać element kolumny reklama z bazy danych.
Przy dodawaniu nowego aliasu, automatycznie tworzyłby się pusty wpis kolumny reklama.
Potem w panelu administracyjnym w edycji aliasu byłoby pole do wpisania kodu html reklamy.
No i zapis do bazy danych.

Na liście aliasów powinna wtedy widnieć ikonka czy jest reklama w danym aliasie czy nie ma,
też proste do zrobienia. if(!empty...

Oprócz tego mogłaby być opcja domyslna taka jak jest teraz, czyli wszystkie aliasy na tych samych reklamach.


Druga opcja to stworzyć nową tabelę bazy o nazwie reklama, jeśli istnieje w bazie reklama dla odpowiedniego aliasu to się ona wyświetla, jeśli nie ma wpisu w bazie, wyświetla się zawartość rekordu o nazwie domyslna reklama.


Przydatna byłaby też możliwość wyświetlania reklam na górze i na dole aliasu.


PS. Wiele osób kupuje skrypt wmalias bo ma wizję zarobku na reklamach.
Taka modyfikacja jaką proponuję i odpowiedni opis wraz z przykładem zastosowania na stronie sprzedażowej skryptu rozwiałby wiele wątpliwości potencjalnych klientów i nakłonił cała masę tych, którzy widzą w tym pieniądze.

Aztek

bivv - dzięki za pomysł, myślę że wkrótce twoje życzenie co do reklam się spełni w nowej wersji skryptu 1.71 :). Dodatkowo skrypt będzie w pełni w XHTML'u - ZERO tabelek!!! 
Reklamy będą trzymane w bazie i będą opierać się na kategoriach - w każdej kategorii możliwa będzie inna reklama i w każdej kategorii możliwe będzie inne pozycjonowanie okienka (w czterech rogach). Możliwa będzie z poziomu panelu admina zmiana tła, wielkości czcionki i wielkości okienka reklamy - dla każdej kategorii. Można też będzie czasowo wyłączyć daną reklamę.     

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl