Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Problem z plikiem mod_naglowek.php

Zaczęty przez nowy, 09 Styczeń, 2009, 20:42:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

nowy

Witam.

Próbuję zainstalować skrypt na serwerze webd.pl... wszystko jest ok ale po instalacji i uruchomieniu strony wyskakuje oprócz treści strony, która działa prawidłowo, następujący komunikat u góry strony?

Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/..../public_html/modules/mod_naglowek.php on line 28

hmm?
pozdrawiam

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Aztek

Na tym serwerze kompresja stron jest włączona domyślnie, tak więc wyłącz kompresje w pliku konfiguracyjnym.

nowy

witam raz jeszcze...
umieściłem skrypt na serwerze webd... wszystkim folderom nadałem uprawnienia 777 lecz mimo to nie mogę dodawać nowych kartek.. wyskakuje komunikat: problem ze skopiowaniem zdjęcia na serwer..

Jak sie z tym uporać?

Aztek

Utwórz jakiś plik z rozszerzeniem .php z treścią <?php phpinfo(); ?>, wrzuć na serwer, uruchom i sprawdź czy nie masz czasem włączonego trybu bezpiecznego tzw. Safe Mode (safe_mode On) jeżeli tak to zmień na Off.

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl