Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Uwaga na naciągaczy!!!

Zaczęty przez rodzynek, 22 Grudzień, 2009, 19:26:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

rodzynek

Witam
Dzisiaj dostałem maila od pana,który twierdzi ze wysłał za pomocą mojego serwisu kartkę,warunkiem jej wysłania był sms za 34 zł ;D,oczywiście serwis jest darmowy :) podał nawet kod zwrotny który dostał i e-mail na który wysłał kartkę,oczywiście podanego maila nie ma w bazie 8)mógł się bardziej postarać.Żąda zwrotu pieniedzy za smsa ;D
Mam pytanie do posiadaczy serwisow czy dostaliście już podobne wiadomości?

Pozdrawiam

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

j11w

Cytat: rodzynek w 22 Grudzień, 2009, 19:26:45
Witam
Dzisiaj dostałem maila od pana,który twierdzi ze wysłał za pomocą mojego serwisu kartkę,warunkiem jej wysłania był sms za 34 zł ;D,oczywiście serwis jest darmowy :) podał nawet kod zwrotny który dostał i e-mail na który wysłał kartkę,oczywiście podanego maila nie ma w bazie 8)mógł się bardziej postarać.Żąda zwrotu pieniedzy za smsa ;D
Mam pytanie do posiadaczy serwisow czy dostaliście już podobne wiadomości?

Pozdrawiam

ja nic takiego nie miałem

warlin

witam

ja otrzymalem cos takiego

"14 pażdziernika br wysłałem kartke za którą według informacji sms miałem zapłacić 0.61 zł otrzymałem obciążenie na moje konto w plusie 19 zł,proszę o wyjaśnienie tego wyłudzenia"

wyslalem oczywiscie do  tego pana odpowiedz ze serwis ekartka.boo.pl nie pobiera oplat za wysylanie kartek i musial pomylic serwisy

szukajac w sieci znalazlem serwis ktory wlasnie pobiera kase za wysylanie kartek w regulaminie jest to opisne dokladniej niz na stronie do wysylania kartek w skrocie na stronie byl zapis ze karka kosztuje tyle a tyle a sms wysylany byl na kwote ktora pozwalala na wyslanie ilus tam kartek
i stad te niedomowienia - gdyby pan przeczytal regulamin wiedzial by co i jak a tak ktos zarobil a ktos sie wkurzyl

rodzynek moglbys podac adres tego pana sprawdzimy czy to ten sam


pozdrawiam


Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl