Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Dodatkowa Funkcjonalnośc

Zaczęty przez lagata.pl, 27 Luty, 2008, 13:22:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

lagata.pl

Czego mi brakuje w obecnej wersji skryptu kartki MAX ?? (narazie nie aktualizowalem skryptu, bo mam troche modyfikacji i nie bedzie taka latwa aktualizacja)

by uzytkownicy mogli sami dodawac kartki i kolejne udogodnienie, jak mamy baze zyczen, by wysylajac kartke mozna bylo podpiac gotowe zyczenia


Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Aztek

Cytat: lagata.pl w 27 Luty, 2008, 13:22:59
jak mamy baze zyczen, by wysylajac kartke mozna bylo podpiac gotowe zyczenia

Taka możliwość jest w wersji MAX i od wersji 1.5 w STD.
Obsługa życzeń w panelu admina.

lagata.pl

dawno nie aktualizowalem :)

mozna pomyslec o mozliwosci dodawania zyczen przez ludków, by kazdy kto założy konto mógł dodawac kartki, życzenia i inne takie

pomysl naprawde warty uwagi - ja mam samorobe ale temat zaskoczyl - przez pol roku wstawili u mnie ponad 500 kartek

http://kartki.lagata.pl/card.php?kat=19




woj_tek85

Cytat: lagata.pl w 27 Luty, 2008, 15:48:45

mozna pomyslec o mozliwosci dodawania zyczen przez ludków, by kazdy kto założy konto mógł dodawac kartki, życzenia i inne takie


jestem bardzo bardzo za i tu pytanie do admina czy coś takiego powstanie w wersji MAX?
w legata jest to bardzo dobrze rozwiązane "wasze kartki" ale można by zrobić tez tak ze użytkownik może dodać kartkę do każdej kategorii  z tym ze kartka pojawia się dopiero po akceptacji przez admina to by mi najbardziej odpowiadało i myślę ze większości
Czy można liczyć na to że takie coś powstanie ?   jeśli tak to czy jest jakiś przybliżony termin?

Aztek

Myślę, że wcześniej czy później w wersji MAX będzie możliwość dodawania kartek przez osoby które założą konto.
Jeżeli chodzi o termin, to może na kolejne święta Bożego Narodzenia coś takiego będzie, ale nic nie obiecuje na 100%...

lagata.pl

z tym dodawaniem do kazdej kategorii bylbym ostrozny - pamietajmy o prawach autorskich - z jednej kategorii latwiej wybrnac, jak nam pokopiuja kartki z roznych zrodel

tez o tym myslalem i pozostalem przy "wasze kartki" - tam sa wszystkie powstawianie z "zewnatrz" na tym co wstawiam ja i ludzie z forum mozna zapanowac - nad reszta ciezko


woj_tek85

Cytat: lagata.pl w 19 Marzec, 2008, 22:29:27
z tym dodawaniem do kazdej kategorii bylbym ostrozny - pamietajmy o prawach autorskich - z jednej kategorii latwiej wybrnac, jak nam pokopiuja kartki z roznych zrodel

Dlatego wspomniałem o opcji akceptacji przez admina cos takiego jest np w joomla user może napisać newsa ale pojawi sie dopiero po aktywacji przez admina
do czasu aktywacji taki news jest nieaktywny i jest niepublikowany mysle ze nie było by z tym problemu raz na tydzień usiąść przy kawie i zrobić selekcje to prawdziwa przyjemność :)

Cytat: WMsoft w 19 Marzec, 2008, 10:03:29
Myślę, że wcześniej czy później w wersji MAX będzie możliwość dodawania kartek przez osoby które założą konto.
Jeżeli chodzi o termin, to może na kolejne święta Bożego Narodzenia coś takiego będzie, ale nic nie obiecuje na 100%...

a czy dało by się jakoś zmotywować admina? może jakaś wersja MAX PLUS myslę ze każdy chętny dołożył by ze 2 dyszki to genialny pomysł jest z tym dodawaniem przez userów !

lagata.pl

nigdy nie bedziesz pewny skad pochodzi kartka - nawet jak bedziesz to moderowal

to jest tylko moje zdanie :)


woj_tek85

No i co z tego a Ty sam wszystkie kartki robisz?

lagata.pl

te co sa na poza kategoria wasze kartki - to sa moje, znajomych z forum Lagata.pl (2 osoby robia) - oraz kupione od grafikow - wiec szanse na plagiat ograniczone do minimum


woj_tek85

Cytat: lagata.pl w 22 Marzec, 2008, 17:18:26
te co sa na poza kategoria wasze kartki - to sa moje, znajomych z forum Lagata.pl (2 osoby robia) - oraz kupione od grafikow - wiec szanse na plagiat ograniczone do minimum



i uważasz ze jesli ktoś by ci buchna kartke np tą

to miałbyś szanse udowodnić plagiat ( oczywiście zakładamy ze niema tego znaku wodnego) ?
masz racje ale w bardzo małym procencie
większość witryn jakie widziałem z e-kartkami to obrazki skopiowane z neta ...
a Ci twoi graficy tworząc grafiki tez biorą "półprodukty" z neta
także nie przesadzajmy bo robisz z igły widły

zresztą każdy sa siebie odpowiada i na pewno każdy admin będzie mógł zadecydować o użyciu tej opcji bądź nie jeśli oczywiście w końcu się ona pojawi ...

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl