Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Co kupić? / Informacje, które warto wiedzieć kupując stację pogodową
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 17 Maja, 2021, 23:54:28  »
W serwisie Stacje-Pogody.pl jest dostępny poradnik, przeznaczony dla osób kupujących pierwszą stacje pogodową. Znajdziecie w nim wiele przydatnych informacji, takich jak np. gdzie najlepiej umieścić czujniki zewnętrzne, czym jest domowa stacja pogodowa i dlaczego warto w ogóle ją kupić. Więcej informacji przeczytacie tutaj: Kilka informacji, które powinieneś wiedzieć kupując stację pogodową.
2
Hulajnogi elektryczne / Hulajnogi Bird już dostępne w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 09 Maja, 2021, 00:20:10  »
W oficjalnej sprzedaży są już dostępne w Polsce dwa modele hulajnóg elektrycznych marki Bird. Hulajnogi o nazwach "One" i "Air" mają interesujący nowoczesny design, ramy wykonane z dobrego lotniczego aluminium oraz współpracują ze smartfonami i dedykowaną im aplikacją, dostępną na systemy Android i iOS. Model "One" można kupić w cenie około 6 tyś. złotych, natomiast model "Air" wyceniono na około 3.5 tyś. złotych. Więcej o nowych hulajnogach marki Bird dowiecie się czytając: Hulajnogi elektryczne amerykańskiej marki Bird dostępne w Polsce.
3
Hulajnogi elektryczne / Nowa hulajnoga marki FIAT
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 07 Maja, 2021, 21:15:55  »
W sprzedaży pojawił się nowy model hulajnogi marki FIAT o oznaczeniu F500-FF10 CROSS. Jest to nowa wersja hulajnogi elektrycznej F500 F10, została wyposażona w 10" koła z szerokim 2.5" ogumieniem typu "honeycomb" (plaster miodu) oraz mocniejszy 10 Ah akumulator. Zamiast hamulca tarczowego w modelu CROSS znajdziemy osłonięty hamulec bębnowy. Więcej informacji o tym produkcie znajdziecie tutaj: Hulajnoga elektryczna marki FIAT 500 w wersji CROSS.
4
Co kupić? / Nowe stacje marki METEO
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 25 Kwietnia, 2021, 12:20:14  »
Polska marka METEO wprowadziła do sprzedaży dwie nowe stacje pogodowe. Oba produkty zostały wyposażone w kolorowe wyświetlacze. Pierwsza stacja, METEO SP-92, to urządzenie z prognozą pogody, ciśnieniem atmosferycznym oraz pomiarem temperatury i wilgotności w czterech miejscach (stacja + 3 czujniki zewnętrzne). Informacje z wszystkich czujników pomiarowych są wyświetlane jednocześnie. Produkt kupimy w cenie około 190 zł. Druga nowość, to METEO SP-93, ma prognozę pogody, pomiar ciśnienia atmosferycznego oraz temperatury i wilgotności (wewnętrznej i zewnętrznej). SP93 kupimy aktualnie w cenie około 110 zł.
5
Hulajnogi elektryczne / Hulajnogi elektryczne w Lidlu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 18 Marca, 2021, 20:56:10  »
Jak w zeszłym roku w ofercie Lidla pojawiły się hulajnogi elektryczne, tym razem kilka miesięcy wcześniej. Wygląda na to, że są to te same modele i w identycznych cenach. Jedna hulajnoga jest wyposażona w siedzisko i koszyk na bagaż lub zakupy. Obie mają silniki o mocy 300-350W i są w dość podobnych cenach, różnica 100 zł. Więcej przeczytacie tutaj: Hulajnogi elektryczne ponownie w Lidlu.
6
Co kupić? / Domowe stacje do monitorowania jakości powietrza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 12 Marca, 2021, 09:08:00  »
METEO SP-88 i ADE WS 1908 to wyglądające bardzo podobnie stacje pogodowe, które mają za zadanie monitoring jakości powietrza w pomieszczeniach. Informują o stężeniu dwutlenku węgla oraz lotnych związkach organicznych, które są obecne w naszych mieszkaniach. Zbyt duże stężenie tych substancji może być szkodliwe, może powodować problemy ze spokojnym snem, czy w skupieniu się na wykonywanej pracy. Więcej dowiecie się czytając: Domowe stacje jakości powietrza - METEO SP88 i ADE WS1908.
7
Stacje pogodowe / Nowa możliwość w wyszukiwarce stacji pogodowych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 09 Marca, 2021, 17:55:21  »
Wyszukiwarka stacji pogodowych, oferująca olbrzymie możliwości wyszukiwania (po ponad 50 parametrach), została rozszerzona o możliwość wyszukiwania produktów z aktywną osłoną radiacyjną. Aktywna osłona radiacyjna, czujnika temperatury/wilgotności, to obudowa przeciwsłoneczna z wbudowanym wentylatorem (tzw. FARS). Taka osłona minimalizuje wpływ promieniowania słonecznego na pomiar temperatury.

8
Hulajnogi elektryczne / Odp: Nowa możliwość w wyszukiwarce hulajnóg elektrycznych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 09 Marca, 2021, 17:24:22  »
Jest dostępna kolejna nowa możliwość wyszukiwania w wyszukiwarce hulajnóg elektrycznych. Wybierając "TAK" w opcji "Podwójny napęd", łatwo znajdziemy hulajnogi z dwoma silnikami elektrycznymi, czyli podwójnym napędem. Natomiast wybierając "NIE" znajdziemy hulajnogi z silnikiem w jednym kole (pojedynczym napędem). Coraz więcej pojawia się hulajnóg z dwoma silnikami i możliwością, w czasie jazdy, włączania/wyłączania drugiego silnika. Tak więc, taka dodatkowa możliwość wyszukiwania, może być pomocna dla osób poszukujących określonego typu hulajnogi elektrycznej.

9
Hulajnogi elektryczne / Hulajnogi elektryczne VSETT
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 02 Marca, 2021, 15:11:06  »
Na rynku pojawiły się bardzo ciekawe hulajnogi elektryczne marki VSETT. Z informacji dostępnych w Internecie, wynika że pojazdy VSETT i ZERO są produkowane w tej samej fabryce. Ale marka VSETT to najnowsza seria wyższej klasy, co ma oznaczać lepsze części, lepszą technologię i bardziej luksusowe wrażenia. Relacja pomiędzy VSETT i ZERO ma być taka, jak pomiędzy samochodami LEXUS i TOYOTA. Modele z "+" w nazwie zostały wyposażone w dwa silniki. Aktualnie topowym modelem tej marki jest VSETT 11+ - dwa silniki o łącznej mocy 3000W, prędkość maksymalna 85 km/h, zasięg na jednym ładowaniu do 150 km. Cena 11+ w Polsce to około 15 tyś. zł.
10
Hulajnogi elektryczne / Odp: Bardzo wytrzymała hulajnoga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rokitnik dnia 23 Lutego, 2021, 14:53:09  »
Ciekawy model, idealny do zabrania na wycieczkę po Polsce. :)
Strony: [1] 2 3 ... 10