Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

obrazkowa instrukcja instalacji !!! :)

Zaczęty przez doms, 23 Marzec, 2008, 03:02:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

doms

witam  :-X

ze skryptem dostałem instrukcję instalacji, jest ona fajnie napisana (tak mi się wydaje) ale brak w niej czegoś bardzo ważnego - szczególnie dla takiego laika (PHP'ów, baz danych itp.) jak ja - ZDJĘĆ opisowych, które by pokazywały!!! co i jak...   ponieważ ja np. nic nie rozumiem z tekstu np. "do odpowiednich stałych przyporządkować odpowiednie zmienne" :/ no ok, ale gdzie i jak i co ????

Może można zrobić, instrukcję KROK PO KROKU, tak, aby ktoś taki jak ja poradził sobie z instalacją ?

pozdrawiam,
Dominik

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Aztek

Może taka instrukcja kiedyś powstanie, na razie skrypt rozwija się szybciej niż dokumentacja do niego...

Skrypt jest standardowo skonfigurowany pod większość serwerów, tak więc konfiguracja ogranicza sie do podania w pliku konfiguracyjnym danych dotyczących bazy i maila, ewentualnie wypełnienia też opcji dotyczących SMTP. Jeżeli korzystasz z domen trzeciego rzędu (np. com.pl) to dodatkowo trzeba włączyć obsługę takich domen. 





Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl