Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Co nowego chcielibyście widzieć w nowych wersjach skryptu Ek@rtka MAX?

Zaczęty przez Aztek, 01 Marzec, 2009, 17:31:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

j11w

Już dosyć długo czekamy na tę aktualizację.
Tam zmian to chyba będzie dosyć sporo że to tak długo trwa.

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Aztek

Cytat: j11w w 09 Grudzień, 2012, 08:28:57
Już dosyć długo czekamy na tę aktualizację.
Tam zmian to chyba będzie dosyć sporo że to tak długo trwa.

Tak wiem, ale nie mam czasu dokończyć nowej wersji. Długo, może i długo. Ale przykładowo, na wersje 2.0 tego forum (SMF) trzeba było czekać ponad dwa lata :).

nowy

Czy jest szansa, że nowa wersja skryptu pojawi się jeszcze w tym roku?

Przy okazji: Zdrowych i Wesołych Świąt :)

Aztek

Cytat: nowy w 29 Marzec, 2013, 11:28:49
Czy jest szansa, że nowa wersja skryptu pojawi się jeszcze w tym roku?

Przy okazji: Zdrowych i Wesołych Świąt :)

Nie chcę nic obiecywać, podawać konkretnych dat. Nie wiem kiedy będę miał trochę czasu, aby nową wersje skryptu ekartek dokończyć.

Również życzę spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

nowy

Czy jest taka szansa, żeby w nowej wersji pliki graficzne zamiast cyfr miały nazwy pliku np. w postaci tytułu kartki? A może jest sposób aby takie coś samemu ustawić?

Aztek

Cytat: nowy w 20 Czerwiec, 2013, 12:58:39
Czy jest taka szansa, żeby w nowej wersji pliki graficzne zamiast cyfr miały nazwy pliku np. w postaci tytułu kartki? A może jest sposób aby takie coś samemu ustawić?

Dobry pomysł, myślałem nad czymś takim. Tylko jest jeden problem (minus takiego rozwiązania), że gdy zmienisz tytuł kartki trzeba zmieniać nazwę pliku graficznego. Czyli automatycznie, wszystkie linki/odwołania do tego pliku przestają działać.

nowy

Myślę, że to nie jest wielki problem. W moim przypadku, przez 5 lat funkcjonowania serwisu, jeszcze ani razu nie zmieniałem tytułu kartki :)

zosiak1989


Aztek

Postanowiłem reaktywować skrypt ekartek, w ten sposób powstał nowy skrypt Ek@rtka MAXX, który został przystosowany do urządzeń mobilnych (można wysyłać kartki ze smartfonów) i działa już na nowych wersjach PHP (sprawdzony na PHP 7.4). Oprócz tego, w porównaniu do starej wersji MAX, znajdziecie w nim kilka nowości, takich jak np.: czarna lista adresów email, obsługę adresów IPv6, szybki cache wykorzystujący APCu (dane są trzymane w pamięci serwera), opisy kategorii, tytuły kategorii, wybór sortowania kartek w kategoriach, lepszą obsługę muzyki, możliwość akceptacji regulaminu przed wysyłką, jest też akceptacja plików cookie, w panelu admina są statystyki graficzne itp. Zmieniła się też licencja, nowy skrypt jest przypisany do konkretnej domeny, a nie osoby. Jeżeli ktoś jest zainteresowany nowym skryptem to proszę o kontakt.

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl