Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Co nowego chcielibyście widzieć w nowych wersjach skryptu Ek@rtka MAX?

Zaczęty przez Aztek, 01 Marzec, 2009, 17:31:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

Aztek

Cytat: Patryk Doering w 27 Listopad, 2009, 14:20:50
No i mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego znaczki na stronie kartki wyświetlają się w jednej kolumnie, jeden znaczek pod drugim? Gdzie mogę zdefiniować w ilu kolumnach i wierszach mają wyświetlać się znaczki do kartek? Wydaje się mi, że nie ma takiej możliwości a znaczki w jednej kolumnie są rezultatem jakiegoś drobnego błędu. Czy tak jest faktycznie? Serdecznie proszę o informację w tej sprawie. Z góry najmocniej dziękuję za pomoc.

O wyświetlaniu w wierszach czy kolumnach decyduje plik styli CSS. Korzystasz pewnie ze starego pliku css, w nowym zaszły zmiany w znaczkach stąd ten problem.

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Patryk Doering

Cała paczka jaka wczoraj dotarła do mnie trafiła na serwer i nadpisała starą wersję systemu. No i w demo skryptu jest analogiczna sytuacja: http://ekartkamax.wmsoft.pl/ekartka-alleluja,1,0,3.html . Jak to odczarować? Znaczki w wierszach a nie kolumnach.

Patryk Doering


Acech

Skrypt z małymi problemami zaktualizowany.Działa poprawnie.
Też się skłaniam do sugestii Patryka Doeringa o systemie automatycznej aktualizacji.

Aztek

Cytat: Acech w 27 Listopad, 2009, 20:28:53 Też się skłaniam do sugestii Patryka Doeringa o systemie automatycznej aktualizacji.
Ok, zastanowię się jak coś takiego wprowadzić - na razie nie mam pomysłu...

Cytat: Patryk Doering w 27 Listopad, 2009, 17:58:07 Już wiem. To magia IE. Nie ma problemu.
To prawda, IE jest magiczny ;D

Czekam już na nowe propozycje zmian do kolejnej wersji.

Acech

Znak wodny dla "animowanych" kartek. Obecnie działa tylko na statycznych kartach.

nowy

przy importowaniu pliku upgrade_latin2.sql w phpmyadmin pojawia mi się taki błąd.. jak sobie z tym poradzić?


Błąd

zapytanie SQL:

ALTER TABLE `{''}ekartki_user` ADD `font_bold` TINYINT( 1 ) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0' AFTER `font_align` ,
ADD `font_italic` TINYINT( 1 ) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0' AFTER `font_bold` ;

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1146 - Table 'rynkor_baza.{''}ekartki_user' doesn't exist

a druga sprawa to po wejsciu w panelu admina w opcje->szablony nic mi się nie pokazuje

PS. Doszedłem już ze gdzieś przy stosowaniu PREFIXU robię błąd... w pliku CONFIG.PHP w polu PREFIX mam tylko znaczki " ....
???

Aztek

Jak nie masz prefiksu to trzeba było zamienić w pliku upgrade_latin2.sql {PREFIX} na NIC - czyli w praktyce usunąć. Jeżeli MySQL wywalił błąd to przed kolejną próbą przywróć bazę z backupu. W innym wypadku będzie kolejny błąd, zdublujesz też sobie indeksy - mniejsza wydajność. Bo w tej chwili cześć zmian pewnie masz a części nie...

Cytat: nowy w 28 Listopad, 2009, 18:35:32
a druga sprawa to po wejsciu w panelu admina w opcje->szablony nic mi się nie pokazuje

Bo wyskoczył błąd MySQL - czyli nie masz wszystkich modyfikacji bazy.

Aztek

Tak, właśnie nad tym pracuje. Znak wodny nie będzie dodawany na animowanych gifach i kartkach flash. Animowanych gifów nie można też automatycznie zmniejszać - tzn. można ale gif stanie się statyczny.

nowy

Mam ustawione aby wyświetlało mi po 4 miniaturki w jednym wierszu ale niekiedy zostaje ta 4 podzielona na dwa wiersze.. w pierwszym rzędzie 3 miniaturki a w drugim jedna.. gdzie tkwi błąd?

Acech

Sprawdz czy na wszystkich szablonach tak masz.
Chyba pracujesz na swoim starym szablonie i pliku css. Musisz swój stary plik css troche zmodyfikować pod nowy skrypt.

nowy


damiansarbak

posiadając konta użytkowników - można by je wykorzystać do dodawania swoich ulubionych kartek w panelu- aby łatwiej mogli do nich wracać - bo znaleźć kartkę z pośród kilku tysięcy jest już trudniej...

nowy

pomysł z ulubionymi kartkami jest bardzo dobry...
powinna być opcja przenoszenia wielu kartek na raz z jednej kategorii do drugiej...

j11w

Dodawanie przez administratora kartek np PREMIUM które wysyłka odbywała by się za opłatą jako abonament sms lub przelew np 10zł za przykładowo 15 kartek, ustawienie przez administratora.


Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl