Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

nowy alias - zaloguj sie

Zaczęty przez metu, 20 Marzec, 2008, 18:09:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

metu

witam
jeszcze raz napisze
bo juz teraz wiem ze to nie tylko moj skrypt ale skrypt wmalias tak robi na wszystkich stronach ktore sa na nim oparte

jak jestem zalogowany i szukam nowego aliasu to znajduje
i teraz tak powinno byc ze przy nowym aliasie pojawi sie ikona dodaj - zeby zarejestrowac - to mala sugestia co moglo by byc
ale pisze tekst:

   jakisalias.domena.pl - wolna

Aby zarejestrować domenę musisz się zalogować. Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie musisz je założyć.

POMIMO ZE JESTEM ZALOGOWANY
mozna sprawdzic wszystkie strony ktore dzialaja na podstawie WMSoft skryptu

pozdr
czekam na uwagi, odpowiedz, decyje


Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Aztek

Aliasy dodaje się w panelu administracyjnym konta, jeżeli dany alias już istnieje to pojawi się stosowny komunikat - nie ma potrzeby korzystania z wyszukiwarki.

Wyszukiwarka wolnych aliasów jest w zasadzie dla osób, które nie mają konta - pomaga zorientować się czy są wolne ciekawe aliasy i czy warto założyć konto.


metu

sprawa wyglada tak
w oryginalnym skrypcie jak chcemy zalozyc alias to musimy sie zalogowac do panelu
gdy sie zalogujemy to mozemy tylko dodac alias nie mozemy sprawdzic od razu czy alias jest wolny
wiec mozna zrobic inaczej.

w naglowku umiescic pole do sprawdzania wolnych aliasow. wtedy z kazdej podstrony bez zbednego klikania mozna sprawdzic dostepnosc aliasu i w razie czego kliknac dodaj alias w panelu. ale to rozwiazanie nie najlatwiejsze.

jak dla mnie skrypt jest bomba
ale fajnie by bylo wprowadzic przycisk przy wyszukiwarce aliasow DODAJ

czyli jak ktos jest niezalogowany to nie widzi przycisku DODAJ tylko proszony jest o zalogowanie
a jak ktos jest zalogowany i wpisze nowyalias.domena.pl i wyskoczy mu wynik WOLNA to powinien miec mozliwosc 1 klikniejcia przycisku DODAJ i od razu przenosi go automatycznie to Panelu Sterowania z wypelnionym polem nazwa aliasu.

to takie moje zdanie
zadnego skarzenia


proponuje np: przegladnac strone: zs.pl z aliasami
tam jest takie rozwiazanie ze caly czas mozna sprawdzac dostepnosc aliasow i jak znajdziemy wolny alias podczas gdy jestesmy zalogowani to wyskakuje MONIT

z tego wynika ze nie mozna uzyc globalnie LOGOWANIA tzn samego <FORM> najlepiej jak nie wystepuje on nigdzie indziej

Aztek

Można coś takiego zrobić bardzo prosto i szybko, wystarczy zamiast tekstu "wolna" w odpowiednim pliku php (który sprawdza wolne aliasy) wstawić link do zakładki dodaj alias - jeżeli ktoś będzie niezalogowany to po kliknięciu automatycznie wyskoczy strona logowania, a jeżeli będzie zalogowany to przejdzie do zakładki dodaj alias. 

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl