Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Podpiecie wielu domen

Zaczęty przez bambolo, 24 Styczeń, 2007, 17:26:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

bambolo

Witam :) posiadam domene prv.net.pl zakupioną w az.pl i nie da sie ją podpiac pod aliasy po wpisaniu adresu url prv.net.pl  wyswietla sie monit wybrany alias nie nalezy do naszego systemu :( czy mam rozumiec ze domene tego typu nie podepne pod system czy cos trzeba dodatkowego zrobic >?

pozdrawaim

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Lethys

Z tego co wiem to wmalias jest do systemu domen drugiego rzedu a twoja jest trzeciego :(

Aztek

Cytat: bamboloWitam :) posiadam domene prv.net.pl zakupioną w az.pl i nie da sie ją podpiac pod aliasy po wpisaniu adresu url prv.net.pl  wyswietla sie monit wybrany alias nie nalezy do naszego systemu :( czy mam rozumiec ze domene tego typu nie podepne pod system czy cos trzeba dodatkowego zrobic >?

pozdrawaim
Trzeba skrypt trochę przerobić i powinno działać.
W kolejnej wersji będzie opcja z jakiego rzędu domen system będzie korzystał.

Nie ma natomiast możliwości aby korzystać równocześnie z domen drugiego rzędu i trzeciego.

bambolo

A to rozumie ze podpiecie rownoczesnie domen xx.pl i xx.xx.pl nie bedzie działac :( czyli albo albo :)

No nic troche szkoda :)

Aztek

Cytat: bamboloA to rozumie ze podpiecie rownoczesnie domen xx.pl i xx.xx.pl nie bedzie działac :( czyli albo albo :)

No nic troche szkoda :)
Tak, albo domeny drugiego rzędu albo trzeciego.

bambolo

CytatW kolejnej wersji będzie opcja z jakiego rzędu domen system będzie korzystał.
Na kiedy można sie ją zpodziewać :)

Bo wiadomo ze domen 2 literowych juz wogóle nie ma a trzy literówki sa ale taki obleśne :) i jedyna szansa jeszcze cos wykonbinować do aliasów na dobrej domenie to trzecio żędna :)

Aztek

Cytat: bamboloNa kiedy można sie ją zpodziewać :)
Myślę, że niedługo. Mogę podesłać plik, który umożliwi zakładanie aliasów w domenach trzeciego rzędu. Jeżeli chcesz to podaj adres email na który otrzymujesz aktualizacje skryptu.

bambolo


Lethys

Cytat: bambolo
CytatW kolejnej wersji będzie opcja z jakiego rzędu domen system będzie korzystał.
Na kiedy można sie ją zpodziewać :)

Bo wiadomo ze domen 2 literowych juz wogóle nie ma a trzy literówki sa ale taki obleśne :) i jedyna szansa jeszcze cos wykonbinować do aliasów na dobrej domenie to trzecio żędna :)
Lepiej posiadac domene 3 literowa 2 rzedu niz jaka kolwiek inna domene 3 rzedu :) Moim zdaniem oczywiscie.

bambolo

Ta ale domeny typu rty fty gtu hyi i inne bodziewia nie dosc ze cierzko zapamietac to jeszcze nie miłe do ucha :) towole cos ala xx.net.pl xx.com.pl xx.org.pl  :)

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl