Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Autor Wątek: Stacja SENCOR z dużym kolorowym wyświetlaczem  (Przeczytany 818 razy)

Offline Aztek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 609
Stacja SENCOR z dużym kolorowym wyświetlaczem
« dnia: 27 Stycznia, 2021, 17:28:56 »
Firma SENCOR wprowadziła nową stację pogodową, która wyróżnia się dużym, 8.3 calowym, atrakcyjnym kolorowym wyświetlaczem, wykonanym w technologii TRUE BLACK. SENCOR SWS 12500 ma prognozę pogody, ciśnienie powietrza, temperaturę i wilgotność, pomiar promieniowania słonecznego, prędkości i kierunku wiatru oraz opadów deszczu. Jest także możliwość przesyłania danych do serwisów pogodowych Weather Underground i WeatherCloud.

Stacja współpracuje z jednym czujnikiem zintegrowanym i nawet z 7 dodatkowymi czujnikami temperatury i wilgotności. Co ciekawe, to jeden taki dodatkowy czujnik znajdziemy w zestawie ze stacją. Produkt można kupić w cenie około 800 zł. Stację tego samego typu ma w swojej ofercie także firma Bresser, więcej informacji znajdziecie tutaj: SENCOR SWS 12500 i Bresser ClearView - stacje pogodowe z dużym kolorowym wyświetlaczem i WiFi
« Ostatnia zmiana: 30 Stycznia, 2021, 09:35:10 wysłana przez Aztek »

WMsoft

Stacja SENCOR z dużym kolorowym wyświetlaczem
« dnia: 27 Stycznia, 2021, 17:28:56 »
Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl