Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hulajnogi elektryczne / Ciekawa hulajnoga marki Aprilia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 27 Lipca, 2022, 17:39:06  »
Aprilia, włoski producent motocykli i skuterów, ma w ofercie bardzo ciekawą hulajnogę elektryczną. Aprilia eSR2 EVO to pojazd, który jest rozwinięciem hulajnogi eSR2. Ma 500 watowy silnik, pojemny akumulator (691 Wh), system odzyskiwania energii podczas hamowania, 10 calowe amortyzowane koła i podwójne hamulce (bębnowy przedni i elektroniczny tylny). Na jednym ładowaniu możliwe jest przejechanie nawet 50 km. Hulajnoga prezentuje się ciekawie wizualnie. Więcej informacji i szczegółów znajdziecie w tekście: Aprilia eSR2 EVO - jeszcze więcej mocy i zasięgu.

2
Hulajnogi elektryczne / Zaawansowana technicznie hulajnoga Ducati
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 26 Lipca, 2022, 12:23:15  »
Ducati PRO III to zaawansowana technicznie hulajnoga elektryczna włoskiej renomowanej marki Ducati, znanej głównie z produkcji wyczynowych motocykli. Hulajnoga uruchamiana jest za pomocą klucza zbliżeniowego wykorzystującego łączność NFC. Pojazd ma 350 watowy silnik elektryczny i akumulator o pojemności 468 Wh, jest też system KERS, podładowujący akumulator podczas hamowania. Na jednym ładowaniu można przejechać nawet 50 km. Osoby zainteresowane zakupem tego pojazdu, muszą się liczyć z wydatkiem około 5 tyś. zł. Więcej informacji i szczegółów technicznych znajdziecie tutaj: Ducati PRO III - hulajnoga uruchamiana zbliżeniowym kluczem.

3
Co kupić? / Nowa ciekawa stacja pogody od GARNI
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 13 Lipca, 2022, 19:40:56  »
Czeska firma GARNI wprowadziła do sprzedaży bardzo ciekawą stację pogodową - 3015 Arcus. GARNI 3015 Arcus to zaawansowana stacja meteorologiczna o dużych możliwościach. Ma zintegrowany czujnik zewnętrzny zasilany słonecznie, osłonę radiacyjną z  FARS, pomiar promieniowania słonecznego, archiwizacje danych na pendrive, a także możliwość przesyłania pomiarów do serwisów pogodowych. Wszystkie informacje są prezentowane na kolorowym wyświetlaczu TFT HD, w formie liczbowej i graficznej (wykresy). Warto dodać, że w produkcie wykorzystano precyzyjne szwajcarskie sensory marki SENSIRION. Więcej informacji znajdziecie tutaj: GARNI 3015 Arcus i Bresser 7003500 - stacje meteorologiczne o dużych możliwościach.

4
Stacje pogodowe / Aktywność słoneczna wyższa od prognozowanej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 10 Czerwca, 2022, 18:44:12  »
Aktywność słoneczna, mierzona liczbą plam zaobserwowanych na słońcu, jest znacznie wyższa niż zakłada oficjalna prognoza. W grudniu 2019 rozpoczął się 25 cykl słoneczny, który według prognozy powinien osiągnąć swoje maksimum w lipcu 2025.Tak wysoka aktywność słoneczna może oznaczać, że maksimum 25 cyklu będzie wcześniej i na wyższym poziomie niż przewiduje prognoza. Więcej informacji o tym znajdziecie tutaj: Aktywność słoneczna znacznie przekracza prognozy.
5
Dyskusje ogólne / ID.Buzz elektryczny następca Volkswagena T1
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 07 Czerwca, 2022, 15:55:24  »


Volkswagen ID.Buzz to elektryczny następca powstałego w latach 50 słynnego Volkswagena T1 zwanego potocznie "Bulli". T1 był ikoną lat pięćdziesiątych, był produkowany do 1975 roku, początkowo w Niemczech, później w Brazylii. ID.Buzz ma charakterystyczne dla T1 duże logo VW z przodu, ma elektryczny silnik o mocy 204 KM, który rozpędza auto do maksymalnie 145 km/h. Na jednym ładowaniu możemy przejechać około 419 km. Więcej informacji i zdjęć o tym bardzo ciekawym samochodzie znajdziecie tutaj: ID.BUZZ - elektryczny następca Volkswagena T1 z lat 50-tych.
6
Co kupić? / MeteoChamp HD WIFI - nowa stacja marki Bresser
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 19 Kwietnia, 2022, 11:06:16  »


MeteoChamp HD WIFI to jedna z najnowszych stacji pogodowych marki Bresser. Jest to stacja "pełna", oprócz prognozy pogody i standardowego pomiaru temperatury, wilgotności oraz ciśnienia powietrza, ma także pomiar kierunku i prędkości wiatru, opadów deszczu, natężenia promieniowania słonecznego oraz indeksu UV (UVI). Ale to nie wszystko, bo dane pogodowe ze stacji mogą być przesyłane do różnych serwisów pogodowych, mogą też być zapisywane w zewnętrznej pamięć flash (USB). Więcej informacji o tej ciekawej nowości przeczytacie tutaj: Bresser MeteoChamp HD WIFI (7003510) - interesująca stacja pogodowa.
7
Hulajnogi elektryczne / Ciekawe hulajnogi nowej marki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 01 Kwietnia, 2022, 14:07:51  »
Pod nową marką THUNDER znajdziemy wiele interesujących hulajnóg elektrycznych. W zdecydowanej większości są to nowe konstrukcje, wyposażone w podwójny napęd (dwa silniki). Topowym produktem tej marki jest model THUNDER Explorer i THUNDER Explorer Pro. Te hulajnogi mogą rozwijać prędkość nawet do 85 km/h, mają po dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 5600W, a na jednym ładowaniu mogą przejechać nawet 100 km. Jeżeli ktoś jest zainteresowany takimi pojazdami, to musi się liczyć z wydatkiem 6-8 tysięcy złotych.
8
Co kupić? / Nowa wersja stacji METEO SP89
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 14 Marca, 2022, 13:05:36  »
Pojawiła się nowa wersja dość popularnej stacji pogodowej SP89 marki METEO, ma oznaczenie SP89B. Główne różnice pomiędzy oboma wersjami, widoczne na pierwszy "rzut oka", to wyświetlacz. Stacja METEO SP89B jest sprzedawana w zestawie z dodatkowym czujnikiem temperatury, można ją kupić za mniej więcej 450-490 zł.
9
Dyskusje ogólne / Mustang w wersji elektrycznej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 09 Lutego, 2022, 12:21:57  »
Ford Mustang Mach-E to kultowy samochód sportowy z napędem całkowicie elektrycznym. Będzie oferowany w dwóch wersjach napędowych, na tylne koła (RWD) i wszystkie koła (AWD), oraz dwóch wersjach zasilania, z akumulatorem o standardowym zasięgu i zwiększonym zasięgu. W najmocniejszej wersji (GT) samochód rozpędza się do 200 km/h i do setki dochodzi w zaledwie 3.7 sekundy od startu. Na jednym ładowaniu można przejechać nawet 610 km. Więcej informacji o tym kultowym samochodzie przeczytacie tutaj: Mustang Mach-E - kultowy samochód sportowy w wersji elektrycznej.
10
Co kupić? / Nowe stacje pogodowe z serii Bresser 4Cast - duże wyświetlacze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aztek dnia 27 Stycznia, 2022, 10:19:33  »
Pod marką Bresser pojawiły się dwie bardzo ciekawe stacje pogodowe, wyróżniające się dużymi kolorowymi wyświetlaczami (10" i 19") oraz kilkudniową prognozą pogody (na 6 i 8 dni) pobieraną z Interentu. Dane pogodowe ze stacji mogą być wysyłane do Internetu. Stacje oprócz standardowego pomiaru temperatury i wilgotności oraz ciśnienia powietrza, zostały wyposażone także w wiatromierz i deszczomierz oraz pomiar promieniowania słonecznego. Więcej informacji o tych produktach (zdjęcia, zasada działania, ceny) dowiecie się czytają tekst: Stacje pogodowe Bresser 4Cast: PRO SF WIFI i XL WIFI.
Strony: [1] 2 3 ... 10