Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Co nowego chcielibyście widzieć w nowych wersjach skryptu Ek@rtka MAX?

Zaczęty przez Aztek, 01 Marzec, 2009, 17:31:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

j11w


Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Aztek

Miałem trochę problemów z hostingiem - przeniesieniem na nowy serwer. Nowa wersja będzie na dniach.

Aztek

Demo skryptu działa już na nowej wersji - Ek@rtka MAX 1.4.

Patryk Doering

Fajnie, fajnie.

A kiedy nowa wersja stanie się dostępna dla zwolenników WMSOFT?

Aztek


Patryk Doering


j11w

Cytat: WMsoft w 24 Listopad, 2009, 21:24:30
Demo skryptu działa już na nowej wersji - Ek@rtka MAX 1.4.
Czy po aktualizacji układ strony będzie taki jak w nowej wersji czy zostanie ze starej wersji
przyznam się szczerze że układ mi się bardziej podoba w starej w wersji
z nowej to bym chciał te wszystkie dodatki

Aztek

Jeżeli zachowasz stary szablon i wgrasz go po upgradzie do jednego z 6 szablonów to będziesz miał stary układ. Oczywiście trzeba jeszcze dodać brakujące lub zmienione style z nowego szablonu.

j11w

Cytat: WMsoft w 26 Listopad, 2009, 14:15:34
Jeżeli zachowasz stary szablon i wgrasz go po upgradzie do jednego z 6 szablonów to będziesz miał stary układ. Oczywiście trzeba jeszcze dodać brakujące lub zmienione style z nowego szablonu.
Czy działa już wszystko poprawnie? w nowej wersji czy można aktualizować?

Aztek

Na dzień dzisiejszy nie widzę błędów. Wersja DEMO jest w pełni działająca, panel admina na login i hasło "admin". Tak więc zapraszam do sprawdzenia.

j11w

Cytat: WMsoft w 26 Listopad, 2009, 15:31:47
Na dzień dzisiejszy nie widzę błędów. Wersja DEMO jest w pełni działająca, panel admina na login i hasło "admin". Tak więc zapraszam do sprawdzenia.
Nie działa http://ekartkamax.wmsoft.pl/adm_kart.php

Aztek

Już działa - było ustawione w htaccess zabezpieczenie na IP...

Patryk Doering

Witam serdecznie.

Czy nowa wersja jest już rozsyłana do posiadaczy systemu eKartek?

Aztek

Dzisiaj będę rozsyłał. Zmieniła się struktura ładnych linków - moim zdaniem na lepsze i zgodne z zaleceniami google (separator - zamiast _, cyfry na końcu). Tak więc, chce abyście też mieli trochę czasu na ponowne zaindeksowanie podstron przez wyszukiwarki.

Patryk Doering

Witam serdecznie.

Po małych perturbacjach aktualizacja została zainstalowana. Jest całkiem OK. Proponuję w tym miejscu w kolejnej aktualizacji uwzględnić system automatycznej aktualizacji. Większość skryptów, systemów idzie w tym kierunku.

No i mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego znaczki na stronie kartki wyświetlają się w jednej kolumnie, jeden znaczek pod drugim? Gdzie mogę zdefiniować w ilu kolumnach i wierszach mają wyświetlać się znaczki do kartek? Wydaje się mi, że nie ma takiej możliwości a znaczki w jednej kolumnie są rezultatem jakiegoś drobnego błędu. Czy tak jest faktycznie? Serdecznie proszę o informację w tej sprawie. Z góry najmocniej dziękuję za pomoc.

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl