Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Strona index - tekst "zobacz wszystkie"

Zaczęty przez nowy, 18 Styczeń, 2012, 10:19:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

nowy

W którym pliku można zmienić tekst wymieniony w temacie postu? Ten tekst "zobacz wszystkie" jest na stronie głównej na dole strony...

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Aztek

Wszystkie teksty zmieniasz w plikach językowych. Wybierasz odpowiedni plik w twoim kodowaniu (iso/utf). Otwierasz plik edytorem w wybranym kodowaniu i zapisujesz w takim samym kodowaniu - ważne, bo jeżeli tego nie zrobisz to stracisz pl znaki. W tym wypadku będzie to pewnie plik serwis ISO, wyszukujesz "zobacz wszystkie" i zmieniasz na to co chcesz.

nowy

Może źle sformułowałem pytanie.

Na głównej stronie pod kartkami jest odnośnik do pliku wszystkie.php w postaci tekstu takiego: "zobacz wszystkie". I to właśnie ten tekst chcę zmienić...
A pliku serwis ISO nie mam :)

Aztek

Cytat: nowy w 18 Styczeń, 2012, 12:41:53
Może źle sformułowałem pytanie.

Na głównej stronie pod kartkami jest odnośnik do pliku wszystkie.php w postaci tekstu takiego: "zobacz wszystkie". I to właśnie ten tekst chcę zmienić...
A pliku serwis ISO nie mam :)

Jest w katalogu z modułami i w podkatalogu językowym. Otwórz plik serwis ISO (lub o zbliżonej nazwie) i wyszukaj tekst "zobacz wszystkie".

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl