Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Nazwa.pl - opinie o usługach, serwerach

Zaczęty przez Anglik, 24 Czerwiec, 2013, 17:42:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Anglik

Witam forumowiczów. Szukam opinii o firmie nazwa.pl - w szczególności interesuje mnie zakup serwera Actice bez limitu transferu. Jeśli ktoś już korzystał z usług tej firmy, to będę wdzięczny za odpowiedzi. Zależy mi na solidnym hostingu bez limitu danych, ważne żeby serwer wytrzymywał większy ruch na stronie. Planuję przeprowadzać kampanie reklamowe, które spowodują iż w jednym momencie może być na stronie sporo userów. Miałem już kilka tanich hostingów i niestety pojawiały się przestoje. Dlatego pomyślałem o nazwa.pl, na innym forum znalazłem dobre opinie, ale przed skorzystaniem z ich usług chcę jeszcze dopytać na kilku forach :) Dzięki za udział w dyskusji.

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Seth

Kampanie reklamowe puszczane ze współdzielonego na nazwiepl ? Dużo użytkoników ?
Najszybsza reakcja pomocy technicznej , to wysyłanie powiadomień o przekraczaniu limitów  ;D

Cytatna innym forum znalazłem dobre opinie
Jak żyję nie znalazłem jeszcze takiego forum  :D
Uchylisz rąbka tajemnicy jakie to dokładnie forum?

tabletoid

Też słyszałem niezbyt przychylną opinię, ale trudno mi powiedzieć czy to był jednostkowy przypadek czy regula. Sam niestety nie testowałem.

makin

Lepiej wybierać jakieś mniejsze firmy hostingowe, bo u nich spokój. W takiej nazwie pady się zdarzają dość często.

ŁukaszB

Ceny zaporowe, a na dodatek BOK nie śpieszy się z pomocą zbytnio.

Cyryl

Według mnie nazwa.pl nie jest taki zły. Powinien bez problemu wytrzymać większy ruch na stronie. Ja korzystałem i nie miałem żadnych problemów.

wesner

moim zdaniem całkiem całkiem tylko te ceny... :o

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl