Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Jak obejrzeć kartkę

Zaczęty przez j11w, 10 Styczeń, 2012, 20:18:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

j11w

Witam
Czy jest możliwość aby administrator obejrzał wysłaną kartkę po odnalezieniu jej np po kodzie kartki?

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Aztek

#1
W obecnej wersji nie ma takiej możliwość. Nie sądzę, aby taka opcja była potrzebna.

nowy

Jest taka możliwość. Trzeba wkleić odnaleziony kod kartki w odpowiedni sposób w adres w przeglądarce.... trochę prymitywny sposób, ale kartkę można obejrzeć...

j11w

Cytat: WMsoft w 10 Styczeń, 2012, 20:32:56
W obecnej wersji nie ma takiej możliwość. Nie sądzę, aby taka opcja była potrzebna.
Oj przydała by się taka możliwość, ostatnio dostałem takiego maila:
"Chcialabym sie dowiedziec skad macie takiego wspanialego tlumacza, ktory same bzdury wypisuje. w Sobote wysylalam kolezance kartke z podziekowaniami, a ona otrzymala kartke, ktora pisala po niemiecku przetlumaczona na swoj sposob, nemlis podziekowanie za smierc. Czy to maja byc zarty? Bardzo nie na miejscu! Oczekuje odpowiedzi!!!"

Więc wytłumaczyłem jej że to nie możliwe i poprosiłem jej o link do kartki, nie otrzymałem linku a o ona dalej swoje i zastraszanie mnie itd.

a jak bym miał link obok to bym podglądnął kartkę i już bym wiedział o co chodzi.
Ale już sobie poradziłem odnalazłem tę kartkę, wysłałem do niej link z tą kartką o treści innej niż ona mi opisała, na razie dała spokój

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl