Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Edycja pliku index

Zaczęty przez nowy, 15 Styczeń, 2012, 18:28:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

nowy

Chciałbym wyedytować plik index. Nie mogę tego zrobić z poziomu panelu administratora, bo zmiany które tam wprowadzam w zakładce opcje-szablony-nagłówek strony będą się tyczyły całego serwisu. A ja chcę wprowadzić zmianę tylko w pliku index...
Jak można to zrobić?

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Aztek

Generalnie nie zalecam takich zmian. W katalogu z modułami trzeba wyedytować (np. w notatniku) odpowiedni plik - w nazwie pliku będzie "index".

nowy

Generalnie chodzi mi o to, że chciałbym, żeby strona główna (index.php) miała trochę inną budowę parametru TITLE. Na pozostałych stronach ten parametr skonfigurowałem  z poziomu panelu administratora.
W katalogu modules jest plik mod_index.php ale chyba tego w nim nie da się zrobić...

Aztek

#3
Zobacz jak najlepiej skonfigurować metatagi: http://wmsoft.pl/index.php?topic=121.msg783#msg783 . Część stała będzie wyświetlana tylko na stronie głównej, a część zmienna i część stała na innych stronach. Generalnie skrypt jest tak napisany, aby nic nie zmieniać w plikach tylko poprzez panel admina. Niewykluczone, że mechanizm zmiany metatagów na stronach ,w kolejnych wersjach będzie umożliwiał większe modyfikacje.

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl