Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Funkymedia

Zaczęty przez ssylllwiaa, 05 Styczeń, 2014, 23:24:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

ssylllwiaa

Witam, przejrzałam całe forum i nie znalazłam info, które mnie interesuje. Jestem totalnym laikiem w tworzeniu stron, hostingu itp. Chcę rozwinąć swoją domową działalność (rękodzieło różne) na www. Znalazłam firmę Funkymedia i nakręciłam się, że u nich mogę wszystko (utworzenie strony, hosting, pozycjonowanie, ew. logo). Czy słyszeliście coś o nich? Czy ktoś może mi udzielić rady? Nie chcę tracić czasu na naukę i robić to samodzielnie.
z góry dziękuję

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Seth


Cytat: ssylllwiaa w 05 Styczeń, 2014, 23:24:42
Witam, przejrzałam całe forum i nie znalazłam info, które mnie interesuje. Jestem totalnym laikiem w tworzeniu stron, hostingu itp. Chcę rozwinąć swoją domową działalność (rękodzieło różne) na www. Znalazłam firmę Funkymedia i nakręciłam się, że u nich mogę wszystko (utworzenie strony, hosting, pozycjonowanie, ew. logo). Czy słyszeliście coś o nich? Czy ktoś może mi udzielić rady? Nie chcę tracić czasu na naukę i robić to samodzielnie.
z góry dziękuję

Czy to aby nie przekręt ? Nic tam o hostingu nie ma, nie zaufałbym temu ani na jotę.
Dodatkowo identyczne słowo w słowo tematy widziałem na dwóch innych forach  komputerowych.
To z pewnością nie zakrawa na zbieg okoliczności.




Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl