Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Co nowego chcielibyście widzieć w nowych wersjach skryptu Ek@rtka MAX?

Zaczęty przez Aztek, 01 Marzec, 2009, 17:31:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

nowy


Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Aztek

Cytat: nowy w 22 Czerwiec, 2010, 21:55:46
Jak postępują prace nad aktualizacją?

Sprawa wygląda tak. W zasadzie to nowa wersja jest od dawna prawie gotowa... Ale postanowiłem wprowadzić kategorie dla zalogowanych i obecnie zastanawiam się jak pewne wynikające z tego problemy rozwiązać. Tak więc, skrypt na razie czeka... Obecnie zajmuje się nowym skryptem (WMalias DNS) - po skończeniu zajmę się ponownie ekartkami.


j11w

Jak tam prace nad nową wersja?

Aztek

Cytat: j11w w 31 Sierpień, 2010, 14:18:02
Jak tam prace nad nową wersja?

Może we wrześniu będzie...

ekartka.biz

Witam serdecznie ...
jest szansa że do końca listopada ukaże się nowa wersja ekartki?
są mikołajki, święta, nowy rok ... i fajnie by było gdyby tak się stało ;-)
  pozdrawiam

Aztek

Cytat: ekartka.biz w 05 Listopad, 2010, 13:59:21
Witam serdecznie ...
jest szansa że do końca listopada ukaże się nowa wersja ekartki?
są mikołajki, święta, nowy rok ... i fajnie by było gdyby tak się stało ;-)
  pozdrawiam

Na pewno będzie nowa wersja - uporałem już się z problemem/pomysłem kategorii tylko dla zalogowanych. Przy kartkach (miniaturkach) będących w kategorii ustawionej na "tylko dla zalogowanych" będzie ikonka kłódki - po kliknięcie pojawi się ("duża kłódka" ;D ) i informacja, że kartka jest dostępna po zalogowaniu.

j11w


nowy


Aztek


nowy

Czy oprócz możliwości dodawania emotikonów, kategorii tylko dla zalogowanych i statystyk odsłon w nowej wersji będą jeszcze jakieś zmiany?

Pozdrawiam

Aztek

Cytat: nowy w 16 Listopad, 2010, 07:22:58
Czy oprócz możliwości dodawania emotikonów, kategorii tylko dla zalogowanych i statystyk odsłon w nowej wersji będą jeszcze jakieś zmiany?

Pozdrawiam

Nowa wersja MAX 1.5
-------------------------
- możliwość definiowania kategorii tylko dla zarejestrowanych użytkowników (duże kartki widoczne po zalogowaniu)
- możliwość dodawania w panelu admina własnych emotikonów
- możliwość dodawania/usuwania nowych/własnych szablonów
- poprawione logowanie i wylogowanie
- opcja "zapamiętaj mnie" przy logowaniu (nie ma konieczności logowania przez liczbę dni ustawioną w konfiguracji)
- statystyki strony (wizyty, odsłony, max online)
- usunięcie problemu z datami w bazie typu "0000-00-00" (5 stopniowa kontrola daty wysłania kartki przed wprowadzeniem danych do bazy)
- inne mniejsze zmiany

nowy


Aztek


lagata.pl

kazda strona kategorii, kartki powinna miec osobny title !!!

poprawka to pikus, obecnie mamy title identyczny dla calego serwisu - musi to zostac zroznicowane SEOwo to karygodne i inne skrypty gonia to po calosci

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl