Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Co nowego chcielibyście widzieć w nowych wersjach skryptu Ek@rtka MAX?

Zaczęty przez Aztek, 01 Marzec, 2009, 17:31:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

j11w

A tak to po za tym
Szczęśliwego Nowego Roku !!!
życzę wszystkim użytkownikom skryptu i administratorowi.

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

nowy

Jako że spora część wysłanych kartek nie dochodzi do adresata z powodu błędnie wpisanego maila lub wpisania maila który już nie istnieje pomocna byłaby funkcja, która wysłała by powiadomienie nie tylko do administratora ale i do nadawcy o niedostarczeniu kartki. Taki nadawca w przypadku gdy wpisywał adres email który już nie istnieje nic by nie mógł zrobić, natomiast mógłby sprawdzić czy nie zrobił w adresie literówki i po stwierdzeniu swojego błędu mógłby wysłać kartkę jeszcze raz... tym razem z poprawionym adresem...

j11w


Cytat: nowy w 03 Styczeń, 2012, 11:05:44
Jako że spora część wysłanych kartek nie dochodzi do adresata z powodu błędnie wpisanego maila lub wpisania maila który już nie istnieje pomocna byłaby funkcja, która wysłała by powiadomienie nie tylko do administratora ale i do nadawcy o niedostarczeniu kartki. Taki nadawca w przypadku gdy wpisywał adres email który już nie istnieje nic by nie mógł zrobić, natomiast mógłby sprawdzić czy nie zrobił w adresie literówki i po stwierdzeniu swojego błędu mógłby wysłać kartkę jeszcze raz... tym razem z poprawionym adresem...
Podpisuje się pod tym postem, to by był fajny dodatek.
Ja też mam dużo skarg od użytkowników że kartka nie doszła i muszę się tłumaczyć i udowadniać jaka to przyczyna.

j11w

Możliwość dla użytkownika aby mógł usunąć kartkę wysłaną lub otrzymaną z panelu konta.

j11w

A tak po za tym czy szykuje się niebawem aktualizacja?

Aztek

Cytat: j11w w 31 Grudzień, 2011, 18:19:31
A tak to po za tym
Szczęśliwego Nowego Roku !!!
życzę wszystkim użytkownikom skryptu i administratorowi.

Dziękuje z życzenia noworoczne. Również życzę wszystkim, aby nowy rok okazał się lepszy od poprzedniego. 

Cytat: j11w w 05 Styczeń, 2012, 17:54:11
A tak po za tym czy szykuje się niebawem aktualizacja?

Nowa wersja powinna być w lutym/marcu.

j11w

Co do płatnych kartek mogło by to wyglądać też tak np:
abonament
sms
3zł dostęp do strony 48 godz.
7zł dostęp do strony 14 dni.
20zł dostęp do strony 365 dni.
przelew:
3zł dostęp do strony 48 godz.
7zł dostęp do strony 14 dni.
20zł dostęp do strony 365 dni.

dostęp do strony mam na myśli że jak ktoś chce wysłać kartkę to wyskakuje monit proszę wykupić abonament. Oczywiście ustalanie kwot czy dni pozostawiamy administratorowi w cms.
Oczywiście to wszystko OPCJA włączana przez admina.


j11w

Bardzo ważny dodatek aby użytkownicy też mogli dodawać muzykę do własnych kategorii i podkategorii
Mam bardzo dużo zapytań jak można dodać muzykę albo dlaczego nie ma takiej możliwości.

ekartka.biz

Cytat: j11w w 03 Styczeń, 2012, 17:38:49
Podpisuje się pod tym postem, to by był fajny dodatek.
Ja też mam dużo skarg od użytkowników że kartka nie doszła i muszę się tłumaczyć i udowadniać jaka to przyczyna.

i ja również się pod tym podpisuję ...

nowy

Wydaje mi się że dobrym pomysłem byłoby wprowadzeni znacznika "alt" przy wyświetlaniu kartki - po najechaniu na grafikę kartki...
Kiedyś był poruszany temat ponownej wysyłki powiadomienia o nadejściu kartki jeśli adresat przez określoną liczbę dni nie otworzył przesyłki...
I temat dodania opisów poszczególnych kategorii po wejściu do danej kategorii...

Pozdrawiam :)

nowy

W chwili obecnej przy dodawaniu kartki ustala się z góry jej tytuł. Może warto zostawić wysyłającemu dwie opcje: a) zostawia domyślny tytuł b)wpisuje swój własny

nowy

Dobrą zmianą byłby fakt wyświetlania nie tylko obchodzących imieniny w danym dniu, ale także w dniu następnym.

Dziś imieniny obchodzą....
Jutro....

Pozdrawiam

nowy

Na dzień dzisiejszy mailing można wysłać korzystając z trzech rodzajów posortowania adresatów: a)kobiety b)mężczyźni c)wg. wieku
Czy dałoby się wprowadzić opcję aby dwa z tych wyznaczników łączyć? Tzn np. wyselekcjonować grupę docelową: mężczyźni od lat 15 do lat 20...

Zapytam, choć nie ten wątek: czy mailing można wysłać uzupełniając tylko rubrykę WIADOMOŚĆ HTML a rubrykę WIADOMOŚĆ pozostawiając pustą? Czy wszyscy wtedy odczytają takiego maila?
Pozdrawiam  :)

nowy

W chwili obecnej użytkownik wysyłając kartkę ma możliwość zaznaczenie opcji, dzięki której zostanie powiadomiony gdy adresat odczyta kartkę. Wydaje mi się, że dobrą opcją byłaby możliwość dostania powiadomienia o tym czy kartka została dostarczona czy nie..
Wtedy mógłby zaznaczyć 2 opcje: 1. Powiadom mnie że adresat odczytał kartkę 2. Powiadom mnie że kartka została/nie została dostarczona

Jest to pewna modyfikacja udoskonalenia o którym wcześniej pisałem:
Cytat: nowy w 03 Styczeń, 2012, 11:05:44
Jako że spora część wysłanych kartek nie dochodzi do adresata z powodu błędnie wpisanego maila lub wpisania maila który już nie istnieje pomocna byłaby funkcja, która wysłała by powiadomienie nie tylko do administratora ale i do nadawcy o niedostarczeniu kartki. Taki nadawca w przypadku gdy wpisywał adres email który już nie istnieje nic by nie mógł zrobić, natomiast mógłby sprawdzić czy nie zrobił w adresie literówki i po stwierdzeniu swojego błędu mógłby wysłać kartkę jeszcze raz... tym razem z poprawionym adresem...

Aztek

Cytat: nowy w 04 Marzec, 2012, 23:04:10
Zapytam, choć nie ten wątek: czy mailing można wysłać uzupełniając tylko rubrykę WIADOMOŚĆ HTML a rubrykę WIADOMOŚĆ pozostawiając pustą? Czy wszyscy wtedy odczytają takiego maila?
Pozdrawiam  :)

Tak, można wysłać tylko wiadomość w formacie HTML. Nie będzie wtedy alternatywnej wiadomości tekstowej - tzn. będzie ale pusta. Takiego maila odczytają tylko osoby, których program pocztowy może odczytywać wiadomości email w formacie HTML. Jeżeli ktoś może odczytywać maile tylko w formie tekstowej, uzna takiego maila za pustego (bez żadnej wiadomości) i od razu go skasuje.

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl