Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

Co nowego chcielibyście widzieć w nowych wersjach skryptu Ek@rtka MAX?

Zaczęty przez Aztek, 01 Marzec, 2009, 17:31:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

j11w

Dodanie podkategorii do kartek użytkowników tak aby oni mieli własne podkategorie i mogli segregować swoje kartki.
Przy kilkuset kartkach użytkowników jest to potrzebne, łatwiej będzie każdemu wyszukać kartkę.

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Aztek

Na razie w nowej wersji (v1.5) będzie na pewno
---------------------------------------
- możliwość definiowania kategorii tylko dla zarejestrowanych użytkowników (kategoria widoczna po zalogowaniu)
- możliwość dodawania w panelu admina własnych emotikonów
- możliwość dodawania nowych szablonów
- poprawione logowanie i wylogowanie
- opcja "zapamiętaj mnie" przy logowaniu (nie byłoby konieczne logowanie przez kilka dni, podobnie jak na tym forum)
- statystyki strony (wizyty, odsłony, max online)

damiansarbak

kilka propozycji....

- videokartki (filmy z youtube) możliwośc dodawania linków po czy przekształca się to w film... nieaktywne filmy powinny być przenoszone do kosza,

- dodawanie ekartek na facebooka i śledzika po przez przycisk tak jak na (małe ikonki) http://www.wolsztyn24.pl/loteria_promocyjna_dni_ziemi_wolsztynskiej_2010,53.html

- kanał RSS narazie mam u siebie własny ale warto aby wmsoft napisał od siebie ;)

pozdrawiam

j11w

Przydało by się coś płatnego, mam propozycję aby stworzyć kategorię do której administratorzy mogli by wstawiać kartki specjalne i ta kategoria mogła by być płatna sms lub lepsza opcja byłaby abonament.
Kategoria była by widoczna dla wszystkich a korzystać mogli by tylko użytkownicy.
Oczywiście to wszystko było by opcją.

nowy

Fajne byłoby w zakładce "Dodali najwięcej kartek" żeby oprócz liczby i średniej oceny kartek użytkownika było podane ile wysłano w sumie kartek danego użytkownika

j11w

Cytat: nowy w 28 Marzec, 2010, 09:41:34
Fajne byłoby w zakładce "Dodali najwięcej kartek" żeby oprócz liczby i średniej oceny kartek użytkownika było podane ile wysłano w sumie kartek danego użytkownika
Popieram, dobry pomysł

j11w

Cytat: j11w w 22 Marzec, 2010, 18:43:50
Przydało by się coś płatnego, mam propozycję aby stworzyć kategorię do której administratorzy mogli by wstawiać kartki specjalne i ta kategoria mogła by być płatna sms lub lepsza opcja byłaby abonament.
Kategoria była by widoczna dla wszystkich a korzystać mogli by tylko użytkownicy.
Oczywiście to wszystko było by opcją.
Jeżeli wprowadzony został by abonament, to można by było wynagradzać użytkowników np. za
dodanie najwięcej kartek
dodanie najwięcej życzeń
za najbardziej popularne kartki

Aztek

Cytat: nowy w 28 Marzec, 2010, 09:41:34
Fajne byłoby w zakładce "Dodali najwięcej kartek" żeby oprócz liczby i średniej oceny kartek użytkownika było podane ile wysłano w sumie kartek danego użytkownika

Ok, dodałem do nowej wersji.

j11w

czy jest możliwe aby w nowej wersji ukazało się coś takiego jak np. ustawienie przez administratora którejś kategorii aby wysyłanie kartek odbywało się tylko dla zarejestrowanych, a widoczna była dla wszystkich?

nowy

Cytat: j11w w 22 Marzec, 2010, 18:43:50
Przydało by się coś płatnego, mam propozycję aby stworzyć kategorię do której administratorzy mogli by wstawiać kartki specjalne i ta kategoria mogła by być płatna sms lub lepsza opcja byłaby abonament.
Kategoria była by widoczna dla wszystkich a korzystać mogli by tylko użytkownicy.
Oczywiście to wszystko było by opcją.

Również przyłączam się do tego pomysłu...

j11w

Cytat: WMsoft w 04 Marzec, 2010, 20:12:05
Na razie w nowej wersji (v1.5) będzie na pewno
---------------------------------------
- możliwość definiowania kategorii tylko dla zarejestrowanych użytkowników (kategoria widoczna po zalogowaniu)
- możliwość dodawania w panelu admina własnych emotikonów
- możliwość dodawania nowych szablonów
- poprawione logowanie i wylogowanie
- opcja "zapamiętaj mnie" przy logowaniu (nie byłoby konieczne logowanie przez kilka dni, podobnie jak na tym forum)
- statystyki strony (wizyty, odsłony, max online)
Wszyscy czekamy na nową wersję, ale coś się opóźnia.
Przypuszczam że opóźnienia z powodowane są bardzo dużą ilością pracy nad aktualizacją. Pewnie powyższa lista się zwiększy, czy się mylę?

Aztek

Cytat: j11w w 17 Kwiecień, 2010, 18:28:39
Wszyscy czekamy na nową wersję, ale coś się opóźnia.
Przypuszczam że opóźnienia z powodowane są bardzo dużą ilością pracy nad aktualizacją. Pewnie powyższa lista się zwiększy, czy się mylę?

Nowa wersja troszkę się opóźnia, ale myślę że niedługo już będzie. Na pewno będzie w nowej wersji wszystko to co podałem wcześniej.

j11w

Fajnie było by żeby w panelu użytkownika znalazł się link do ulubione kartki,
oczywiście link dodaj kartkę do ulubionych :)

nowy

A ja chciałem przypomnieć o informacji o ilości wysłanych kartek danego użytkownika...  ;D

j11w

fajnie było by żeby w panelu admin/konta u góry obok płeć, wiersz, kartki, życzenia znalazł się link do strony użytkownika :)

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl