Menu główne
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z forum wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji w regulaminie. OK (wyłącz komunikat)

webd.pl - opinie

Zaczęty przez respond@@, 15 Czerwiec, 2013, 10:33:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

respond@@

Co sądzicie o http://www.webd.pl? Polecano mi ich ze względu na tani hosting i wysoką jakość usług, mieliście może jakieś doświadczenia z tym hostingiem?

Nie wiesz jakiego smartfona wybrać? Zobacz - smartfonki.pl
Szukasz stacji pogodowej, termometru? Zobacz - stacje-pogody.pl

Seth

Miałem kilka lat temu. Fatalnie działała cała infrastruktura, pomoc techniczna nie istniała.
Trochę się zmieniło, ale zamiast pójść w jakość, poszli w reklamę.

Jest gro innych firm, które zreflektowały się, że stanie w miejscu i mierna jakość prowadzi do odpływu klienteli.
I tu polecam poszukać firm hostingowych ze śląska i krakowa.

respond@@

powiem Ci szczerze, że trochę późno się odezwałeś, ale to może i lepiej, bo i tak mam tam teraz hosting. jest tani, strona działa, przerw nie było. generalnie nie narzekam:) może zaczęli gonić śląsk i kraków ;) pozdrawiam !

Seth

Cytat: respond@@ w 01 Sierpień, 2013, 13:55:47
powiem Ci szczerze, że trochę późno się odezwałeś, ale to może i lepiej, bo i tak mam tam teraz hosting. jest tani, strona działa, przerw nie było. generalnie nie narzekam:) może zaczęli gonić śląsk i kraków ;) pozdrawiam !
Jest to jak najbardziej możliwe :)
Problem w tym  że raz utraconego zaufania w tej branży odzyskać się nie da.
Konkurencja jak wiadomo nie śpi. Co prawda po trosze ciekawym jak teraz wygląda jakość pomocy technicznej, ale dobry hosting polega na tym aby nigdy nie musieć się o tym przekonywać ;)

respond@@

lepiej tego ująć się nie da ;)

wpcontent

Hosting webd znam od podszewki, pamiętam jak zaczynali promować swoje usługi. Hosting ogólnie jest dobry, ale bez rewelacji.

kablowski

czasem warto zapłacić więcej, ale nie przejmować się nie działającą stroną

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną kupić? Zobacz - nahulajnogi.pl
Szukasz samochodu elektrycznego? Zobacz - zeroauta.pl